Rowery
Rower to coś więcej niż kawałek metalu i gumy. Może być alternatywnym środkiem transportu, pomysłem na przyjemne i aktywne spędzenie majówki, narzędziem do poprawy kondycji, a nawet życiową pasją i narzędziem do zdobywania medali w wyścigach kolarskich. Rower jest pojazdem najefektywniej wykorzystującym siłę ludzkich mięśni, odpornym na rosnące ceny paliw i nie potrzebującym obowiązkowego ubezpieczenia OC. To przyjaciel środowiska naturalnego i sposób na uniknięcie korków. Rower rowerowi nierówny. P.H. Hemat oferuje tylko nowe rowery i części o nienagannej jakości. Analogicznie jak przepaść między zdezelowanym trabantem a najnowszym modelem Mercedesa można liczyć w parsekach, tak zróżnicowany jest rynek sprzętu kolarskiego. Decydując się na zakup roweru należy podjąć świadomą decyzję. Jednoślad powinien być dostosowany do celu, w jakim ma zostać kupiony. Czy będzie to typowy rower szosowy, rower dziecięcy, czy może sprzęt na wypady w trudny teren. Niezależnie od tego czy rowerem będziemy jeździć po zakupy, czy jesteśmy wyczynowcami – chińskie, roweropodobne wynalazki z marketu nie są dobrym pomysłem. Fatalna jakość materiałów i wykonanie nastawione na ilość, a nie na jakość przesądzają o tym, że tego typu sprzęt cechuje się krótką żywotnością. Jakość ma swoją cenę. Lepiej wydać więcej i postawić na rower od renomowanego producenta, jak Merida czy Kellys. Dla zapalonych kolarzy to oczywiste, ale każdemu kto kupuje rower powinno zależeć na tym, aby była to niskoawaryjna inwestycja na lata.

W ofercie sklepu P.H. Hemat znajdują się rowery szosowe, cross oraz MTB (górskie), a ponadto rowery junior. Pokazane na stronie modele są dostępne od ręki, ale istnieje możliwość złożenia zamówienia także na inne modele Kellys i Merida, ponieważ sklep jest autoryzowanym przedstawicielem tych producentów. Ceny sprzętu zaczynają się od kilkuset złotych w przypadku rowerków dziecięcych natomiast rowery dla najbardziej wymagających klientów to koszt powyżej 10 tysięcy złotych. Ceny są więc zróżnicowane, tak jak poszczególne modele i ich główne przeznaczenie. Każdy jednak może kupić porządnej jakości rower odpowiednio do zasobności swojego portfela. Załoga sklepu zawsze służy fachową pomocą.

O Sklepie | Rowery MTB | Rowery "Cross"| Rowery Szosowe | Rowery "Junior" | Części i Akcesoria | Serwis | Galeria| Allegro | Zabawki