Zabawki


    Prowadzimy sklep, którego asortyment powinien zainteresować dzieci i ich rodziców. To bogaty wybór zabawek, zwłaszcza edukacyjnych – LEGO, Eitech, Teifoc i Trefl. Klocki, puzzle, sterowane radiem samochody, lalki i inne zabawki znanych marek uszczęśliwią chłopców i dziewczynki w każdym wieku, a dodatkowym atutem będzie szybka i profesjonalna obsługa oraz niewygórowane ceny.

LEGO to firma, której nie trzeba przedstawiać. Klocki produkowane przez duński koncern są znane i lubiane przez dzieci w każdym wieku i na całym świecie. Ten genialny w swojej prostocie wynalazek podczas swojej długiej historii przeszedł znaczną metamorfozę. Dziś klocki LEGO to setki pomysłowych zestawów zarówno dla kilkulatków, jak i młodzieży szkolnej. Kolorowe, wykonane z tworzywa sztucznego klocki można łączyć ze sobą na niezliczone sposoby tworząc praktycznie wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia. W dziecięcych pokojach i w przedszkolach powstają więc średniowieczne zamki, samochody, domy, zwierzęta i rozmaite inne konstrukcje, które można łatwo i szybko przebudowywać oraz rozbierać. Nie bez powodu podkreśla się olbrzymie walory edukacyjne tych klocków, które stanowią doskonałe narzędzie do kształtowania wyobraźni. Zabawa klockami LEGO jest możliwa zarówno w samotności, jak i w większej grupie dzieci. Skłania do myślenia i koncentracji, a także rozwija zdolności manualne. Dlatego klocki LEGO to wręcz obowiązkowa pozycja w każdym domu, w którym są dzieci.

Sztandarowym produktem niemieckiej firmy Eitech są klocki konstrukcyjne. To wysokiej jakości zestawy metalowych oraz plastikowych elementów przeznaczonych dla młodych konstruktorów w różnym wieku. Na zabawki te składają się nie tylko zwykłe klocki, ale także małe silniczki, oświetlenie LED i przełączniki umożliwiające wprawianie konstrukcji w ruch i sterowanie nimi. Ponadto każdy zestaw zawiera instrukcję jak krok po kroku zbudować określoną konstrukcję, a poza tym można dokupić zestawy uzupełniające dające jeszcze więcej możliwości. Najprostsze zestawy BEGINNER składają się z kilkudziesięciu elementów i są doskonałą propozycją dla młodszych dzieci. Z kolei bardziej złożone zestawy zawierają nawet ponad tysiąc elementów i sprawiają wielką frajdę nieco starszym użytkownikom. Z klocków Eitech można budować m.in. różnego rodzaju pojazdy, dźwigi, statki kosmiczne czy wieże. Ich wielką zaletą jest ogromna wszechstronność i praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia własnych konstrukcji. Zabawa tymi klockami to nie tylko radość, ale także kształtowanie wyobraźni, rozwój zdolności manualnych, nauka cierpliwości i ciekawa ilustracja działania praw fizyki.

Klocki Teifoc to kolejna genialna zabawka polecana dzieciom w każdym wieku. Również tu mamy do czynienia ze znaczną liczbą ciekawych zestawów pozwalających tworzyć nawet bardzo duże i złożone konstrukcje. Motywem przewodnim kloców Teifoc nie jest jednak mechanika i tworzenie maszyn, ale budownictwo. Zestawy tych zabawek to nic innego jak wykonane z naturalnej gliny i innych materiałów cegiełki, rozrabiany w wodzie cement, płoty, drzwi, okna, metalowe elementy czy kielnie i miseczki do zaprawy. Zabawa polega więc na budowie rozmaitych obiektów – od najprostszych domków i zagród dla zwierząt, po duże zamki i skomplikowane mosty złożone. Także w tym przypadku młodzi użytkownicy angażują całe pokłady wyobraźni, rozwiązują napotkane problemy, ćwiczą swoją zręczność i czerpią satysfakcję z efektów wielogodzinnej pracy nad wymyśloną przez siebie lub stworzoną według instrukcji konstrukcją. Wszystkie zestawy można wzbogacać o dostępne w sprzedaży dodatkowe elementy, których trwałość zapewni długi czas użytkowania.

Zabawki marki Trefl to jeszcze jeden pomysł na udany prezent dla dziecka. Ta odnosząca międzynarodowe sukcesy polska firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju puzzli, gier planszowych, kart do gry, a także tradycyjnych zabawek, takich jak figurki zwierząt, narzędzia mechaniczne i elektryczne, ekspresy do kawy, kolorowanki i wiele innych. Przy grach planszowych i puzzlach mogą spędzać czas nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. To rodzaj tradycyjnych zabawek i łamigłówek, który nigdy nie wychodzi z mody nawet w obliczu gwałtownego rozwoju elektroniki i gier komputerowych. Gry planszowe zapewniają rozrywkę, ćwiczą szare komórki, pomagają poznawać świat, są okazją do konstruktywnej rywalizacji. Produkty Trefl wyróżniają się nowoczesną technologią produkcji, są bezpieczne, a przede wszystkim bardzo zróżnicowane i ciekawe. To dlatego cieszą się ogromną popularnością na konkurencyjnym rynku, na którym spełnianie oczekiwań klientów stanowi podstawę sukcesu. Warto dodać, że kupując zabawki Trefl pośrednio promują Państwo polski sport, gdyż jednym z celów firmy jest wspieranie drużyn sportowych.

Zabawki to nasza specjalność, ale na tym nie kończy się nasza oferta. Zapewniamy także bogaty wybór petard i fajerwerków, które doskonale uświetnią wieczór sylwestrowy, a także inne niecodzienne wydarzenia.

W sprzedaży posiadamy również fajerwerki oraz petardy.


               


O Sklepie | Rowery MTB | Rowery "Cross"| Rowery Szosowe | Rowery "Junior" | Części i Akcesoria | Serwis | Galeria| Allegro | Zabawki